USUWANIE TATUAŻU REMOVEREM

Co to jest Metoda Rejuvi Tattoo Remover ?

Tattoo Remover to unikalna metoda ekstrakcji tatuażu lub makijażu permanentnego, która została tak zaprojektowana aby całkowicie usunąć tatuaż lub makijaż permanentny. Tattoo Remover to bezpieczna substancja chemiczna, której aplikacja odbywa się w podobnej formie jak wykonanie zabiegu tatuażu lub mikropigmentacji. Jego zadaniem jest absorpcja pigmentu na powierzchnię skóry, skumulowanie go w postać strupa i przeprowadzenie skóry przez proces pełnej regeneracji.  Zabieg został dokładnie zbadany, opracowany i sprawdzony przez ponad dziesięć lat. Od ośmiu lat jest stosowany z powodzeniem na całym świecie.

Kto może wykonywać zabieg z użyciem Rejuvi Tattoo Remover ?

Tattoo Remover jest przeznaczony do stosowania wyłącznie prze  przeszkolonych specjalistów z dziedziny tatuażu lub mikropigmentacji, którzy posiadają międzynarodowy certyfikat dokumentujący odbyte szkolenie. Uprawnia on do zakupu preparatu we wszystkich oddziałach Rejuvi na całym świecie. Odział Rejuvi Polska jest jedynym miejscem, w którym można nabyć preparat Rejuvi Tattoo Remover na terenie Polski. Używanie oraz nabywanie preparatu przez osoby bez właściwego szkolenia jest bardzo ryzykowne i stanowczo odradzane. Każda osoba chcąca poddać się zabiegowi może i powinna poprosić o okazanie certyfikatu.

Zalety metody Tattoo Remover?

1. Skuteczność na poziomie 92% potwierdzona naukowymi badaniami, wystarczą 2-3 zabiegi do pełnego sukcesu,
2. Nie reaguje selektywnie na żaden kolor, co oznacza, że tak samo skutecznie działa na pigment czarny, zielony, czerwień  czy niebieski,
3. Niższe koszty i mniejszy ból –  znacznie tańsza i mniej bolesna od innych bardziej inwazyjnych metod,
4. Bardzo niskie ryzyko blizn,
5. Równie skuteczna w stosunku do profesjonalnych pigmentów jak i substancji barwiących wykonanych „systemem domowym”,
6. Nie ma negatywnego wpływu na melaninę skóry oraz mieszki włosowe.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć ? 

1. Zabiegu nie wolno wykonywać w bezpośredniej bliskości oka, na powierzchni czerwieni wargowej, w czasie ciąży oraz karmieniu piersią,
2. Miejsce poddane zabiegowi powinno pozostawać bezwzględnie suche i pielęgnowane codziennie specjalnym preparatem Rejuvi Super Soothing Cream lub w przypadku podejrzenia powstawania blizn preparatem Rejuvi Scancare Gel.
3. Jednorazowa powierzchnia skóry poddana zabiegowi nie powinna przekraczać 5 cm2,
4. Okres między zabiegami powinien wynosić min. 12 tyg.

5. Żadna metoda nie daje 100% pewności a usuwanie tatuażu to proces, który jest rozłożony w czasie.