KOKTAIL MONACO

KOKTAJL MONAKO – królewski lifting, dzięki któremu twarz zyskuje piękny wygląd

Czym jest KOKTAJL MONAKO – królewski lifting? Nie wszyscy wiedzą, czym jest KOKTAJL MONAKO. Potocznie nazywany królewskim liftingiem, ten zabieg z zakresu medycyny estetycznej polega na wstrzykiwaniu pod skórę dużej dawki korzystnych składników. Jego celem jest spłycenie drobnych zmarszczek, głębokie nawilżenie skóry i jej stymulacja. Wykonywany podobnie do mezoterapii igłowej, zabieg jest odpowiedni dla skóry w każdym wieku. Sekretem jego skuteczności jest precyzyjna mieszanka składników.  Zabieg jest przeprowadzany z gwarancją oryginalności użytych produktów. KOKTAJL MONAKO można stosować na twarz, szyję i dekolt. Niektórzy pacjenci wybierają go także dla skóry dłoni wymagającej intensywnego nawilżenia.

Zastosowanie KOKTAJLU MONAKO – dla kogo jest przeznaczony?

KOKTAJL MONAKO jest tak skomponowany, że mogą z niego korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, niezależnie od typu skóry. Zazwyczaj nie wykonuje się go przed ukończeniem 25. roku życia. Głównie przeznaczony jest dla osób, które zauważają pierwsze oznaki starzenia się skóry, takie jak zmarszczki, utrata blasku, zmniejszenie elastyczności, odwodnienie skóry lub rozszerzenie porów i nadmierne wydzielanie sebum. KOKTAJL MONAKO sprawdza się na różnych typach cery, a jego efekty są szybko widoczne. Dla utrzymania efektu wystarczą dwie sesje rocznie.

Działanie mezoterapii z wykorzystaniem koktajli Mezoterapia to popularny zabieg medycyny estetycznej, polegający na nakłuwaniu skóry cienką igłą i wprowadzaniu odpowiednich preparatów. W zależności od użytej substancji, może przynosić różne efekty.

Szczegóły zabiegu, przygotowanie i zalecenia

Przygotowanie do zabiegu KOKTAJL MONAKO jest podobne jak do innych zabiegów mezoterapii igłowej. Przed wizytą należy unikać solarium i sauny. Zabieg nie jest bardzo bolesny, a personel  stosuje znieczulenie kremem. Nakłucia wykonywane są cienką igłą, w równych odstępach od 0,5 do 1,5 cm. Substancje czynne działają szybko, a pierwsze efekty są widoczne niemal od razu. Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, ale zaczerwienienie zniknie po kilku dniach. Po zabiegu należy unikać sauny, solarium, alkoholu, długich gorących kąpieli, masaży oraz intensywnego pocierania skóry, aby wzmocnić efekt zabiegu

Przeciwwskazania

KOKTAJL MONAKO, mimo że jest uniwersalnym zabiegiem, nie jest odpowiedni dla wszystkich. Przeciwwskazania obejmują ciążę, karmienie piersią, choroby autoimmunologiczne, wirusowe, nowotwory oraz aktywne stany zapalne skóry (np. trądzik, opryszczka). Zabieg nie jest także zalecany dla osób ze skłonnością do bliznowców oraz dla osób uczulonych na którykolwiek ze składników KOKTAJLU MONAKO.

Efekty królewskiego liftingu preparatem KOKTAJL MONAKO KOKTAJL MONAKO to doskonałe rozwiązanie dla każdej skóry. Po zabiegu cera staje się pełna blasku, a efekty utrzymują się od 4-6  miesięcy. Skóra jest doskonale nawilżona, elastyczna, jędrna i napięta. Aktywne składniki stymulują skórę, przyczyniając się do jej odnowienia i odmłodzenia. Dzięki KOKTAJLOWI MONAKO wiele kobiet rezygnuje z codziennego używania podkładu na rzecz kremu nawilżającego lub kremu BB, ciesząc się odżywioną cerą bez niedoskonałości. Daje efekt fotoszopu.